Napisz z nami historię Ciężkowic!

Wszystkie osoby, którym zależy na pielęgnowaniu pamięci o Ciężkowicach, serdecznie zapraszamy do współtworzenia wystawy i publikacji książkowej na temat ich małej ojczyzny!!

Jeśli w Państwa zbiorach znajdują się pamiątki, a w szczególności historyczne zdjęcia związane z Ciężkowicami, bardzo prosimy o ich udostępnienie.

Pozyskane materiały zostaną wykorzystane do opracowania muzealnej wystawy i albumu, a nazwiska darczyńców znajdą się w odpowiednich przypisach. Wszelkie fizyczne zbiory zostaną zwrócone właścicielom.

Na wszelkie Państwa pytania chętnie odpowiemy telefonicznie pod numerem 32 618 19 53 lub mailowo pod adresem: ciezkowicezhistoria@gmail.com. Na podany e-mail można także przesyłać zdjęcia i informacje do wystawy oraz publikacji.

Partnerami projektu są autorzy facebookowego profilu „Ciężkowice z historią” oraz Stowarzyszenie Mieszkańcy dla Ciężkowic. Wszelkie sprawy związane z inicjatywą można także omówić na dyżurach radnego Mirosława Pieczary (II i IV środa miesiąca w godz. 17.00 – 18.00 w OSP Ciężkowice).

Ciężkowice-z-historią - plakat