Wakacyjny konkurs – 50 lat MMJ

W trakcie wakacji, szczególnie młodsze pokolenie ma trochę więcej wolnego czasu, jest to także okres sprzyjający rodzinnej integracji, mamy więc nadzieję, że kilka chwil zdecydujecie się Państwo spędzić także w naszym Muzeum. A żeby bardziej Was do tego zachęcić, przygotowaliśmy mały konkurs 🙂

Zabawa jest związana z trwającą obecnie wystawą czasową pn. „50 lat MMJ”, w ramach której prezentowane są malarskie zbiory z kolekcji Muzeum. Zadaniem uczestników Konkursu jest odgadnięcie autorów i tytułów poszczególnych prac, na podstawie pokazanych w tym wpisie zdjęć z ich fragmentami. Oczywiście na wystawie przy każdym z obrazów jest zamieszczona stosowna metryczka, kluczowa jest więc tu spostrzegawczość i odpowiednie dopasowanie sfotografowanych kawałków do całości, a następnie wpisanie odpowiedzi do konkretnej rubryki w formularzu.

Do wygrania są zestawy złożone z książek, katalogów i zeszytów muzealnych z naszej biblioteczki 🙂
Na zgłoszenia czekamy do 28 sierpnia.
Szczegółowe informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym można znaleźć w Regulaminie Konkursu.

Regulamin i formularze są także dostępne na muzealnej portierni, skąd można je pobrać, odwiedzając naszą placówkę 🙂

Zwycięzców poznamy na początku września.
Zapraszamy do zabawy!