Z dziejów mojego miasta 2023 – rozstrzygnięcie konkursu

Po zabraniu i przeanalizowaniu nadesłanych prac, przyszedł czas na rozstrzygnięcie XIV Konkursu Historycznego „Z dziejów mojego miasta”, którego tematem przewodnim było ponownie hasło: „Muzealia mówią, czyli opowiedz historię jednego eksponatu”.

_konkurs_z-dziejów-mojego-miasta-2023_plakat

Z przyjemnością informujemy, że laureatami Konkursu zostali (lista alfebetyczna):

• Kulon Eryk – klasa 5, Szkoła Podstawowa nr 13,
  • Kustrzycki Kamil – klasa 4, Szkoła Podstawowa nr 17,
  • Makowska Lea – klasa 6, Szkoła Podstawowa nr 13,
  • Merta Grzegorz – klasa 5, Szkoła Podstawowa nr 16,
  • Pasternak Lena – klasa 8, Szkoła Podstawowa nr 17,
  • Wąsacz Jakub – klasa 5, Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1,
  • Witecka Zuzanna – klasa 4, Szkoła Podstawowa nr 18.

Serdeczne gratulacje!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a rodzicom i nauczycielom za wsparcie duchowe i merytoryczne 🙂

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w piątek – 19 maja – o godz. 11.00, w siedzibie Muzeum przy ul. Pocztowej 5. Na uroczystość serdecznie zapraszamy laureatów, opiekunów oraz nauczycieli.

Przypominamy, że organizatorem konkursu było Muzeum Miasta Jaworzna, a współorganizatorem Urząd Miejski w Jaworznie. Patronat nad konkursem objęli Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert oraz Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty Mirosława Kolwas – Soczyńska.