Finisaż wystawy „Podwójność”

Dobiega końca, prezentowana od października, wystawa prac z Kolekcji Sztuki Galerii Bielskiej BWA. Wszystkie osoby, które jeszcze nie miały okazji lub chciałyby jeszcze raz obejrzeć obrazy, zdjęcia i grafiki, które w różnym rozumieniu odnoszą się do podwójności, serdecznie zapraszamy na finisaż wystawy! Odbędzie się on w piątek – 16 grudnia – o godz. 18.00. Wstęp bezpłatny!

Przypominamy, że na ekspozycji, która jest kolejną inicjatywą wystawienniczą Galerii Sektor I w Muzeum Miasta Jaworzna, prezentowane są prace następujących artystów:
Massimo di Alessandro, Witosław Czerwonka, Wojciech Kubiak / Lidia Krawczyk, Kamil Kuskowski, Przemysław Kwiek, Andrzej Lachowicz, Natalia LL, Zbigniew Libera, Jacek Malicki, Paweł Matyszewski, Irena Nawrot, Krzysztof Piętka, Wilhelm Sasnal, Zbigniew Warpechowski, Jerzy Truszkowski. Kurator: Agata Smalcerz.