Quiz LOK – „Ja to wiem”

Jaworzno świętuje 120-lecie uzyskania praw miejskich. Z okazji tak podniosłego święta w Jaworznie odbywa się szereg różnych wydarzeń, w tym konkursy, wystawy, koncerty, spotkania, wykłady itd.

Zarząd Miejski Ligi Obrony Kraju w Jaworznie i Kapituła konkursu Eureka LOK – „Ja to wiem” im. Anny Sokół pod patronatem merytorycznym Muzeum Miasta w Jaworznie przygotował z tej okazji quiz ze znajomości historii, wybitnych postaci, nazw osiedli , wydarzeń itp. Pytania przygotowali: Justyna Juras (nauczyciel SP12), Marcin Mlostek (nauczyciel SP8), Wierosława Gawryś (nauczyciel SP17), Krystyna Sokół (PCZ).

Życzymy miłego spędzenia czasu przy rozwiązywaniu quizu ze znajomości naszego miasta Jaworzna.

Krystyna Sokół prezes ZM LOK

ZESTAWY PYTAŃ

Konkurs służy do samokształcenia na temat wiedzy o Jaworznie i nie przewiduje żadnych informacji zwrotnych.

Prawidłowe odpowiedzi pojawią się w prasie jaworznickiej.

Zestaw 1 | Zestaw 2 | Zestaw 3