Warsztaty czasowe / wystawa „Szczakowa – karty z historii”

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów przygotowanych specjalnie do wystawy czasowej „Szczakowa – karty z historii”.

Kolorowa lokomotywa

Warsztat plastyczny poprzedza zwiedzanie wystawy „Szczakowa – karty z historii”. Uczestnicy warsztatów złożą i pomalują model kartonowej lokomotywy. Zajęcia przeznaczone są dla grupy wiekowej 10 + i trwają ok. 90 minut.
Cena za osobę 8 zł

Rezerwacją terminów zajmuje się Klementyna Śliz,
tel. 032 618 19 52, 728 883 473
lub e-mail: klementyna.sliz@gmail.com

Gdzie się znajduje…. ? Stare budynki na mapie Szczakowej.

Zajęcia polegają na określeniu podanych obiektów na fotografiach i wskazaniu gdzie się znajdowały na wydrukowanej mapie. Zajęcia poprzedza krótka prelekcja na temat dzielnicy Szczakowa. Warsztaty do przeprowadzenia w szkołach – cena za osobę 2,50 zł i w gmachu Muzeum Miasta Jaworzna 5 zł wraz z oprowadzaniem po wystawie „Szczakowa – karty z historii”.

Zajęcia przeznaczone są dla grupy wiekowej 10 + i trwają w szkole 45 min, w muzeum 60 min.

Rezerwacją terminów zajmuje się Klementyna Śliz,
tel. 032 618 19 52, 728 883 473
lub e-mail: klementyna.sliz@gmail.com

Ponieważ warsztaty towarzyszą wystawie czasowej, prowadzone są do zakończenia wystawy tj. do 12 maja 2018 r.